O firmie

Firma Wide Format Sp.o.o. jest dystrybutorem produktów ROTH + WEBER GmbH produkowanych pod marką ROWE, w pełnym zakresie.

Sprzedajemy, oraz serwisujemy wraz z dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych wszystkie produkty z aktualnej oferty ROWE na terenie polski. Dostarczamy pełne systemy do naszych klientów i partnerów handlowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowy.

 

Wide Format

Pod marką Wide Format działamy od 2007 roku. Jesteśmy grupą profesjonalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Większość z nas pracowała wcześniej w największych firmach w branży.

Bazując na naszym doświadczeniu postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie dostarczać usługi na najwyższym poziomie w rozsądnych cenach. Nie bazujemy na produktach jednej firmy, ale wybraliśmy do naszej oferty najlepsze urządzenia w danym segmencie.

 

ROWE

Specjalizuję się w szerokim formacie od ponad 60 lat.
Perfekcja wymaga specjalizacji – ROWE jest o tym przekonane. Z tego powodu ROWE koncentruje się na specjalizacji w szerokim formacie od ponad 60 lat. Skanery, drukarki, kontrolery, składarki i technologia cięcia opracowane i wyprodukowane zostały przez nas. Decydująca korzyść dla klienta jest oczywista: wszystkie produkty ROWE są całkowicie zgodne ze sobą, zapewniając w ten sposób wydajne odwzorowywanie procesów biznesowych.

Nagrody jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm informatycznych w Niemczech.
Firma ROWE dwukrotnie otrzymała nagrodę „Goldmedaille der deutschen Weltmarktführer” (Złoty Medal Liderów Rynku Niemiec). W dwóch kategoriach „Liderzy rynku światowego” i „The Family Business”, ROWE otrzymał nagrody za poprzednie sukcesy i perspektywy na przyszłość. Nagrody wręczał w Berlinie niemiecki minister spraw zagranicznych Frank-Walter Steinmeier.

Najwyższa ocena zdolności kredytowej.
Dzięki doskonałemu ratingowi kredytowemu i brakiem pożyczonego kapitału, ROWE jest jedną z najsilniejszych finansowo firm informatycznych na świecie. Inwestycje generowane z przepływów pieniężnych w przełomowych technologiach zapewniają niezwykle solidną podstawę – i są dowodem niezależności od grup i banków.

Jakość. Wyprodukowane w Niemczech.
ROWE stale inwestuje w produkcję na miejscu w Niemczech, np. w automatyzacji i sieci cyfrowej zgodnie z przyszłym standardem przemysłowym 4.0. Wszyscy obecni i potencjalni klienci mogą sami przekonać się, w jaki sposób ROWE produkuje swoje produkty high-tech – z przewodnikiem po naszej nowatorskiej i wielokrotnie nagradzanej produkcji ROWE – „Made in Germany”.

Serwis i wsparcie – bezpośrednio od producenta.
Ważną częścią strategii jakości ROWE są ciągłe szkolenia i kwalifikacje techników serwisowych i pracowników pomocniczych (inżynierów) w naszym własnym ośrodku szkoleniowym. Dystrybutorzy, dealerzy i klienci końcowi doceniają bezpośredni, łatwy dostęp do własnej usługi szybkiego reagowania i wsparcia producenta.

Najważniejsze – klienci ROWE.
Wybrani dostawcy usług reprograficznych i renomowane międzynarodowe firmy z branży motoryzacyjnej, energetycznej i inżynieryjnej oraz administracji publicznej polegają na wysokiej jakości i niezawodności produktów ROWE produkowanych wyłącznie w Niemczech.

Na całym świecie w 90 krajach.
Przy udziale eksportu w wysokości 66% i zwiększeniu ROWE jest reprezentowana globalnie na wszystkich rynkach. Sprzedaż na całym świecie odbywa się za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów i dealerów.